x

Uzun yıllardır bilişim sektöründe çalışan profesyonel bir ekip tarafından kurulan UNİVAC BİLGİ VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ, bu süreçte edinilen tecrübelerin müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla yeniden sektöre kazandırılması amacıyla 2016 yılında çalışma hayatına başlamıştır. UNİVAC BİLGİ VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ 2017 yılı itibari ile yazılım geliştirme, destek, teknik ve satış kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir.

Temel faaliyet alanlarımız; IP Telephony, Çağrı Merkezi, Kurumsal Video Konferans sistemleri, Kablolu-Kablosuz Network, yapısal kablolama ve benzer alanlarda tümleşik çözümler ve danışmanlık hizmetleridir. Büyüyen ekonomiyle birlikte hızla artan rekabet, tüm sektörlerde zorlayıcı unsur olarak ortaya çıkarken en doğru teknolojiyi, en uygun fiyata, en verimli haliyle kullandırmak ve bu sayede müşterilerimizin rekabet güçlerini artırmalarına katkıda bulunmak temel amacımızdır. Satış sonrası hizmetlerde de UNİVAC BİLGİ VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ, müşterilerine Türkiye’nin her yerinde 7/24 teknik destek sağlamaktadır. 

Asla vazgeçmeyeceğimiz hedefimiz ise; bilişim sektöründe güvenilir, yenilikçi ve proaktif yaklaşımlar ile siz değerli müşterilerimize katma değer yaratan bir firma olarak hizmet vermektir.